Praca.wm..pl

HANDLOWIEC Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Opis:

Drukarnia Bookpress.eu jest nowoczesną drukarnią cyfrową specjalizującą się w produkcji książek.
Od kilku lat prężnie rozwijamy się oferując produkt najwyższej jakości, szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze rynku polskiego oraz rynków zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku europejskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania jakie czekają na tym stanowisku:

*Aktywne pozyskiwanie i rozwijanie klientów z krajów niemieckojęzycznych
*Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
*Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
*Sporządzanie kalkulacji, prowadzenie negocjacji, współpraca z działem produkcji
*Obsługa klienta i jego zleceń głównie drogą mailową i telefoniczną.
*Kilka razy w roku osobisty kontakt z klientem na zagranicznych targach
*Inicjowanie i czynny udział w planowaniu działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
*Realizowanie wyznaczonych indywidualnych celów sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie

Wymagania :

*Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
*Znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
*Doświadczenie w sprzedaży
*Umiejętności handlowe
*Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i umiejętność skutecznego wyszukiwania informacji w internecie
*Wysokiej motywacji na efektywną realizację zadań, osiąganie sukcesów i celów sprzedażowych
*Wykazywanie twórczego i elastycznego podejścia do nowo powstających sytuacji
*Bardzo dobrej dyscypliny i organizacji własnego czasu pracy
*Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych (kilka razy w roku)
*Entuzjazm, otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

*Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
*Jakościowy produkt na światowym poziomie i szybką realizację w konkurencyjnych cenach
*Stabilne zatrudnienie
*Wynagrodzenie oparte na stałej podstawie + prowizja oraz premia za realizację celów
*Wsparcie doświadczonego zespołu
*Dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę w doświadczonym zespole
*Szkolenie produktowe (nie jest wymagana znajomość produktów poligraficznych)
*Miejsce pracy Olsztyn

CV proszę przesyłać na e-mail: praca@bookpress.eu
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji zawierającej klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)

Kontakt:

praca@bookpress.eu

mobi.praca.wm.pl jest częścią serwisu Praca.wm.pl